_APM9957

Підтримаймо українських аграріїв!

13:16 19.03.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала владу припинити здійснювати тиск на українських аграріїв, а Верховну Раду України – ухвалити необхідні законопроекти, необхідні для їх ефективної роботи.

«Наші аграрії підняли реальний бунт в Україні проти тих законів, які ухвалює Верховна Рада України. Вони вимагають, щоб були скасовані ті закони уряду і президента, які були ухвалені у Верховній Раді України проти них», – сказала Юлія Тимошенко під час брифінгу після Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

Політик закликала парламент підтримати законопроект №7403-2, спрямований на захист прав та законних інтересів сільськогосподарських виробників, які експортують олійні культури.

«Фракція «Батьківщина» закликає парламент ухвалити законопроект №7403-2, тому що зараз аграрії перекривають дороги, і вони скоро прийдуть до Верховної Ради України», – наголосила парламентарій.

Юлія Тимошенко також повідомила, що команда «Батьківщини» повсякчас стояла на захисті прав українських аграріїв, і буде долучатись до боротьби за їх права і в майбутньому.