_APM8482

Після виборів знизимо ціну на газ, тепло і гарячу воду

12:06 11.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що рішення суду щодо визнання незаконним підвищення ціни на газ для населення та теплокомуненерго дозволить після виборів новому Президенту зменшити ціну на газ щонайменше вдвічі, а також – тарифи на опалення і гаряче водопостачання.

«Команда «Батьківщини» виграла суд проти уряду щодо незаконного встановлення тарифів на газ. Таким чином суд довів обман, корупцію, і що тарифи встановлювались нечесно, були завищеними і необґрунтованими», – сказала Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Політик наголосила, що розгляд її позову проти Уряду щодо незаконного підвищення ціни на газ для населення та теплокомуненерго, що відбулося у травні 2016 року, тривав понад два роки, але команда «Батьківщина» домоглась справедливого рішення, яке у найближчому майбутньому дозволить новій владі переглянути ціни на газ та інші тарифи.

«Рішення суду є основою для того, щоб новий Президент негайно після інавгурації знизив ціну на газ удвічі, а як наслідок, на тепло і гаряче водопостачання», – наголосила Голова Партії ВО «Батьківщина».