_APM8448

Покажемо людям результат негайно – маємо покроковий план, тому #ТребаДіяти!

19:35 19.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що у разі потужної підтримки українським суспільством «Батьківщини» на найближчих виборах до Верховної Ради України, команда політичної партії готова буде продемонструвати негайний і якісний результат для людей через впровадження вкрай нагальних змін.

«Кожен голос, який буде віддано за команду «Батьківщина» на виборах – це голос за зниження ціни на газ удвічі, підвищення мінімальної пенсії щонайменше до прожиткового рівня – а це 3094 грн, справжню медичну реформу, заборону продажу сільськогосподарської землі, підняття рівня доходів людей принаймні до рівня Польщі. Ми покажемо людям результат негайно – просто треба діяти», – сказала Юлія Тимошенко у ефірі програми «Сьогодні» на телеканалі ТРК «Україна».

_APM8464

За словами політика, на чергових парламентських виборах найближчої неділі люди насправді будуть уповноважувати політичні команди на вирішення вкрай важливих питань для країни. І ці вибори за своєю суттю стануть виборами нового прем’єр-міністра України.

«Якщо ми зараз поряд із новим Президентом оберемо професійні парламент, уряд і прем’єр-міністра, то ми зможемо дати єднання новизни і досвіду, і показати людям результат відразу», – запевнила парламентарій.

Юлія Тимошенко нагадала, що команда «Батьківщина» сьогодні презентувала план із 8-ми законодавчих ініціатив на перші 100 законодавчих годин нової влади, на які українське суспільство очікує у першу чергу.

«Все у нас, українців, буде добре! Просто час діяти!», – завершила парламентарій.