Помолімося за всіх українських воїнів – хай повертаються додому живими

16:41 21.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко подякувала українцям Житомирщини за їх внесок у збереження миру і цілісності України, а також помолилась за всіх українських військовослужбовців на передовій, полеглих воїнів, а також військовополонених.

«Давайте помолимося, згадаємо добру і світлу пам’ять тих, хто поліг у війні за Україну – хвилиною мовчання. А також давайте подякуємо за те, що ми не залишилися беззахисними, коли вони реально постали за Україну і воювали практично голими руками. Навіть тепер вони залишаються нашими янголами-охоронцями», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із громадою Житомира.

Політик також закликала помолитися за військовополонених і тих, хто нині перебуває в окопах на передовій і боронить українську землю.

«Хочу, щоб кожен із нас помолився за те, щоб бійці передової і полонені якомога швидше повернулись додому живими, здоровими і могли обійняти своїх матерів і свої родини. Я переконана, що так і буде», – закликала вона.

Юлія Тимошенко також сказала, що питання завершення війни в Україні, повернення стійкого миру, окупованих територій Донбасу і АР Крим є вкрай гострими для суспільства. А тому на її переконання, новий Президент України повинен ініціювати замість недолугого «мінського формату» переговорний процес на базі виконання міжнародних гарантій Будапештського меморандуму, чого жодного разу не зробила чинна влада.

«Поруч із посиленням української армії, включенням у систему колективної безпеки НАТО, новий Президент ініціює переговорний процес на базі виконання гарантій Будапештського меморандуму. І я переконана, що ми зможемо добитись реального переговорного процесу на найвищому міжнародному рівні», – зазначила кандидат у Президенти і додала: «Ми повинні зробити навіть неможливе, щоб повернути Україні землі і мир».

Юлія Тимошенко також наголосила, що вона на найвищому міжнародному рівні веде діалог щодо можливості створення міжнародного Фонду відновлення і розвитку Донбасу для відновлення життя українців нині окупованих територій.

«Тому що буде несправедливо і не під силу Україні піднімати Донбас самостійно. Тому нині мова іде про можливість створення Міжнародного фонду відновлення і розвитку Донбасу», – підкреслила парламентарій.