Порошенко повинен нести відповідальність за вибухи на військових складах

19:25 09.10.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що чинний президент України Петро Порошенко як Верховний головнокомандувач має понести персональну відповідальність за вибухи на військових складах.

«За кожен такий вибух складів боєприпасів мусять понести відповідальність ті, хто персонально зобов’язані були цього не допустити. І, насамперед, це головнокомандувач України, який, на жаль, сьогодні за гаслами та іншими популістичними речами втратив керованість країною та армією», – сказала Юлія Тимошенко під час відвідин XI Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт–XXI».

На думку політика, саме некомпетентність найвищого військового керівництва України призвела до того, що зброя, яка мала захищати державу від ворога, фактично повернулася проти українських родин, створюючи загрозу їхньому життю.

«Я не вірю, що це випадковість. Я не вірю, що цьому не можна було запобігти. Це якість та професіоналізм як головнокомандувача, так і всіх, хто персонально відповідає за такі вибухи складів, за знищення боєприпасів, за горе людей, які зараз мусять виїжджати зі своїх осель. І, по суті, їхні родини сьогодні перебувають у небезпеці», – сказала політик.

На переконання Юлії Тимошенко, доки прості люди платять податки для підвищення обороноздатності країни та захисту її від війни, влада «своїми некомпетентними і злочинними діями руйнує обороноздатність держави».

«Порядок треба наводити негайно. І чим швидше ми зможемо до цього приступити, тим краще буде для країни», – сказала Лідер ВО «Батьківщина».