Порошенко прорвався до другого туру через фальсифікації – але ми ще матимемо шанс для змін в країні

12:49 02.04.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що кандидат у Президенти Петро Порошенко вийшов у другий тур президентської кампанії-2019 шляхом здійснення виборчих фальсифікацій. Але команда «Батьківщини» не буде оскаржувати результати виборів у суді і не буде підніматиме людей на акції протесту, але скористається шансом для здійснення змін в країні після парламентських виборів.

«Можу твердо сказати: Президентом України Петром Порошенком – саме що стосується його результатів – вибори були сфальшовані і спотворені, і до другого туру президентських виборів він прорвався нечесним шляхом», – сказала Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Києві.

_APX5041

Так, за словами політика, були застосовані технології, які призвели до нинішнього результату, а саме: реєстрація великої кількості кандидатів у Президенти для розпорошення голосів виборців, мало місце застосування прямого і непрямого підкупу, як то доплата до пенсій пенсіонерам і монетизація субсидій, а також пряма видача із бюджету матеріальної допомоги людям. А також участь у виборах її однофамільця дозволила відібрати у неї частину голосів виборців.

«Це говорить про те, що Президент не планував проводити чесні вибори», – наголосила Голова Партії ВО «Батьківщина».

Політик також повідомила, що команда «Батьківщина» не буде оскаржувати результати виборів, адже не вбачає у цьому сенсу через підконтрольність судової системи чинному Президенту.

«Ми не підемо до суду. Причина проста: судова система сьогодні працює так само фальшиво, як були проведені вибори Порошенка, і не винесе реальних правосудних рішень за фактами фальсифікації, а ми – просто втратимо час», – зазначила Голова Партії.

_APX4850

_APX4883

Водночас політик повідомила, що команда «Батьківщини» не буде піднімати людей на акції протесту для захисту результатів виборів, щоб не вплинути на ситуацію зі стабільністю в країні.

«Ми собі віддаємо звіт у тому, що будь-яке підняття людей на акції може стати плацдармом для країни-агресора Російської Федерації. Розхитувати стабільність України і здійснювати внутрішні протистояння – я цього ніколи не дозволю. Я поважаю голосування і вибір людей. Ми захищали і будемо захищати цей вибір», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко додала, що «стара, прогнила, корумпована і кланова система поки що залишилась при владі», але команда «Батьківщини» і надалі буде боротись за те, щоб громадяни України мали гідне життя у власній країні через реалізацію «Нового курсу України» після парламентських виборів восени 2019 року.

«Ми будемо крок за кроком, застосовуючи всі можливості, втілювати нашу стратегію і наш план дій. Я вам говорю, що наша боротьба за справедливу країну не завершена, і що шанс, який втрачений під час виборів Президента у першому турі, це лише один втрачений шанс. У нас залишається ще одна можливість – це наступні парламентські вибори, і він не може бути втраченим», – підсумувала політик.