tymoshenko-inter

Порошенко відповість за корупцію на тарифах і оборонному комплексі

20:43 15.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що у разі її перемоги на президентських виборах нова влада перегляне несправедливу тарифну політику і встановить вдвічі нижчу ціну на газ, а також притягне до відповідальності причетних до корупції на тарифах і у оборонному комплексі.

«Новий Президент буде діяти негайно, встановивши справедливі і вдвічі нижчі ціни на газ через НКРЕКП. А як наслідок – знизяться тарифи на тепло і гаряче водопостачання», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер», нагадуючи про рішення суду про скасування постанови уряду щодо підвищення ціни на газ для населення України.

За словами політика, нинішня влада на чолі із Президентом Порошенком здійснює масштабну корупцію на тарифах для людей, «відмиваючи гроші на свої приватні рахунки». Але нова влада притягне причетних корупціонерів до відповідальності.

«Ця історія закінчиться для них після завершення президентських виборів жорсткою відповідальністю», – застерегла вона.

Юлія Тимошенко також наголосила, що новим Президентом до відповідальності будуть притягнуті ті особи, які причетні до корупції у оборонному комплексі. В той час як нинішня система влади побудована таким чином, що не є можливим притягнути до відповідальності Президента Петра Порошенко за вчинення корупційних дій.

«У Верховній Раді питанням розслідування корупції у оборонному комплексі займається ТСК, яку очолив депутат із фракції Президента. Ця ТСК, на жаль, лише покриє злочин. А тому новий Президент повинен негайно змінити систему влади, щоб ГПУ та інші контролюючі органи не були залежними від Президента та політиків», – повідомила кандидат у Президенти.