_APM9049

Порядок денний рясніє корупційними законопроектами – це неприпустимо

11:11 16.03.2017

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що сьогодні у порядку денному роботи парламенту немає законопроектів, які направлені на підтримку середнього класу і підприємців. Натомість стоять лобістські проекти законів, котрі не передбачають мита та ПДВ товарів для великих комерційних структур.

«У кожному порядку денному стоять лобістські закони, які примножують мільярди людей, котрі є при владі, а не закони, які чекають суспільство, підприємці, середній клас», – наголосила Юлія Тимошенко журналістам в кулуарах парламенту.

За словами політика, доказом наявності корупційних законопроектів у порядку денному є два законопроекти, які скасовують мито і податок на додану вартість із тих товарів, які завозять лобісти.

«Сьогодні в порядку денному стоять два законопроекти, де знімаються мита і податок на додану вартість з тих товарів, які завозять лобісти, котрі мають великі потужні комерційні структури і не хочуть платити податки. Це робиться з подання діючої влади», – зазначила вона.

За словами Лідера ВО «Батьківщина», сьогодні, на жаль, парламент, використовується для побудови корупційних, тіньових схем. Таку роботу Верховної Ради можна припинити лише через проведення чесних, прозорих виборів.

«Тому таку корумповану роботу Верховної Ради треба негайно припиняти через прозорі, чесні, конституційні вибори», – резюмувала Юлія Тимошенко.