Потребуємо глибинних змін в країні – слід об’єднати зусилля

16:33 22.06.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що нація має об’єднатися для здійснення принципових змін, в тому числі, у системі управління Україною, аби побудувати по-справжньому сильну державу.

«Успішні ті країни, які ефективно та якісно управляються. Саме тому ми запропонували певну модель, як побудувати ефективну систему управління країни. Це є суспільний договір, серцем якої є нова Конституція України», – сказала Юлія Тимошенко під час свого виступу на VII Національному форумі «Трансформація України».

_APX5849

Парламентарій наголосила, що напередодні за її ініціативою відбувся Форум «Новий курс України», де експерти з різних галузей діяльності обговорили необхідність повної модернізації держави, адже «Україна суттєво відстала від технологічного розвитку світу і тепер має зробити потужний стрибок, щоб подолати цей розрив».

«Нам потрібно негайно робити нову економічну політику, яка зробить Україну зручною для ведення підприємницької діяльності і дружньою для інвесторів, із залученням грошей та новітніх технологій, щоб побудувати сильну економіку», – сказала парламентарій.

Вона наполягає на створенні також нової «екосистеми життя людини», адже її відсутність призведе до програшу у «глобальній конкуренції за людину».

«Потрібно побудувати екосистему життя не з точки зору екологічності, а з точки зору комплексного вирішення всіх проблем життя людини»,— зазначила політик.

Водночас, головними питаннями, упевнена Юлія Тимошенко, мають бути повернення миру та безпека людей та країни.