Тимошенко 2014

Потрібно не допустити незаконних референдумів в країні

18:15 18.04.2014

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко розраховує, що мешканці південно-східних регіонів України продемонструють консолідацію та не дозволять провести на своїй території незаконні референдуми.

“Усі українці мають жити за Конституцією та за законами, які встановлюють дуже чіткий порядок проведення референдуму. І те, що зараз нав’язується проведення якогось регіонального референдуму, який повністю не відповідає закону та Конституції, це просто неприпустимо”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції у Донецьку.

Лідер партії “Батьківщина” закликала всіх громадян не допустити проведення незаконних референдумів на території України. “Я прошу жити за законами та за Конституцією. Я чомусь вірю в те, що ніяких незаконних референдумів ані в Донецькій, ані в Луганській областях, не відбудеться. Для цього сьогодні є дуже сильна консолідація південних та східних регіонів. Ніхто не хоче війни на своєї території, ніхто не хоче розколу. Всі мріють про мир, та спокійне життя для своїх родин”, – зазначила вона.

Юлія Тимошенко також повідомила, що метою її візиту в Донецьк є з’ясування настроїв, які переважають серед громадян в цьому регіоні, а також серед тих людей, які захопили адміністративні будівлі. “Я хочу безпосередньо, з першоджерела зрозуміти, які у них вимоги, що вони очікують, чиї інтереси ці люди представляють, і наскільки їх вимоги узгоджені з інтересами українців, які живуть на сході та півдні України”, – підкреслила лідер партії “Батьківщина”.