Потужна вугільна галузь – це шлях до енергонезалежності, і ми досягнемо цього

12:45 23.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що новий Президент України відновить вугільну промисловість України, зокрема в західному регіоні України, що у свою чергу дозволить Україні посилити свою енергетичну незалежність.

«Після виборів я негайно приїду в Червоноград, і ми розпочнемо нову історію вугільної галузі. Червоноград завжди був славною землею, яка давала Україні енергетичну незалежність», – сказала Юлія Тимошенко під час мітингу в Червонограді, що на Львівщині.

Політик наголосила, що нині шахтарі працюють за мінімальну заробітну плату, яку регулярно затримують. Проблема також полягає у тому, що шахти перестали працювати належним чином через відсутність інвестування галузі.

«Але після президентських виборів ми це припинимо», – запевнила кандидат у Президенти і повідомила, що престижність шахтарської праці має бути поновлена.

«Шахтарська праця – це в тому числі енергетична незалежність України і здатність відмовитися від частини природного газу. Ми тоді піднімали вугільну галузь і зараз піднімемо!» – запевнила Юлія Тимошенко.