_APX5223

Мир буде досягнуто, Донбас – відроджено, а переселенців – захищено

11:49 18.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що відразу після виборів новий президент створить достатньо потужний міжнародний Фонд відродження та розвитку Донбасу, щоб відновити зруйновані території і налагодити життя переселенців.

«Я не бачу зараз більш екстреного завдання, ніж забезпечити мир, відродження і розвиток», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі з родинами переселенців у м. Святогірськ, що на Донеччині.

_APX5200

За словами кандидата у Президенти, країни-підписанти Будапештського меморандуму, які давали Україні гарантії недоторканності наших кордонів в обмін на відмову від третього за потужністю ядерного потенціалу світу, готові долучатися і створювати цей потужний Фонд з розвитку Донбасу.

«Вже є домовленості. Країни розуміють, що допомога Донбасу потрібна. Я знаю настрої всіх лідерів країн-гарантів. Після перемоги ми не втратимо жодної хвилини. У нас все готово. Ми одразу ініціюємо цей процес», – запевнила вона і додала, що до кінця виборів перебуватиме в різних країнах і закріплюватиме відповідні домовленості.

Юлія Тимошенко також наголосила: першочергове завдання її як нового Президента після перемоги на виборах – посадити за стіл переговорів президентів країн-підписантів Будапештського меморандуму.

«Ми щодня розв’язуватимемо питання повернення миру. Донбас повернеться в Україну досить швидко, і ми зможемо почати нормально жити. Крим – довше», – підсумувала Голова Партії.