Повернемо території та людей, а також поновимо всі соцвиплати

13:11 18.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що у разі перемоги на президентських виборах забезпечить досягнення стійкого миру в Україні через виконання гарантій Будапештського меморандуму, повернення окупованих територій, а також поновить соціальні виплати і всю належну підтримку українцям відповідних територій.

«Донбас завжди був і залишається гордістю України. Коли ми почнемо жити за законами Творця, об’єднаємося і відчуємо, що ми – одне ціле, то ми поновимо нашу єдність. І так буде. Єдність в Україні буде, мир в Україні буде, і ми повернемося до нормального життя», – сказала Юлія Тимошенко на зустрічі із громадою м. Слов’янська, що на Донеччині.

_APX5575

За словами політика, сьогодні українці Донбасу залишені без належної державної підтримки, і держава помилково вважає, що «їм не треба поновлювати пенсії, підтримувати людей і розуміти їхнього життя», проте вона не поділяє такого ставлення. На переконання Голови Партії ВО «Батьківщина», нова влада після виборів забезпечить повернення внутрішніх переселенців і поновлення всіх соціальних виплат, а також створення міжнародного Фонду відновлення і розвитку Донбасу, який матиме достатньо фінансових ресурсів для відновлення життя українців нині окупованих територій.

«Ми як єдина сім’я зобов’язані і в горі, і радості бути разом. Я поновлю всю соціальну підтримку, виплату пенсій, наш зв’язок і єдність, яку у нас відібрали достатньо давно», – зазначила кандидат у Президенти.

Юлія Тимошенко наголосила, що одне із головних завдань для нового Президента – це повернення миру і окупованих територій.

«Наша стратегія і наша дорога до миру є очевидними – це Будапештський меморандум, що є частиною міжнародного права. І ми ведемо діалог про те, щоб негайно після завершення президентських виборів розпочати новий, неупереджений, правильний і сильний переговорний процес між країнами-гарантами, що приведе Україну до миру», – сказала парламентарій.

«Я хочу, щоб після всіх бурхливих політичних подій ми змогли так само зустрітись на цій площі, подивились один одному в очі і сказати, що ми це зробили: повернули мир, відродили Донбас, повернули собі життя», – підсумувала Юлія Тимошенко.