_APX5791

Повернення миру, військовополонених, Донбасу і АР Крим – стане можливим

10:53 10.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда «Батьківщина» у новому парламенті буде робити всі необхідні кроки для того, щоб повернути мир в Україну, а також окуповані території Донбасу і АР Крим, а також зробить все необхідне для обміну заручників, військовополонених та політв’язнів.

«Можливо зробити так, щоб наша команда в парламенті не допустила жодного кроку в мирних переговорах за повернення Донбасу і Криму до будь-якої капітуляції або применшення українських національних інтересів», – сказала Юлія Тимошенко під час XIV З’їзду Партії ВО «Батьківщина».

UVT_005

Політик додала, команда «Батьківщина» у новому парламенті зробить всі необхідні кроки, щоб «ніхто і ніколи не зміг сказати, що хтось буде підторговувати на переговорах наших Кримом». А також «Батьківщина» зробить все, щоб повернути українських заручників і військовополонених.

«Ми зробимо навіть неможливе, щоб найближчим часом обміняти заручників, військовополонених і політв’язнів за принципом «всіх на всі». Ми зможемо дати Україні віру, що такі результати можливі. Я точно знаю – у нас будуть мир, успішність і щасливі люди», – підсумувала вона.