_APX3560

Працюватимемо на захист інтересів і прав людей

14:09 05.10.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що її команда послідовно підтримувала людей у питаннях захисту прав і продовжуватиме це робити надалі. Зокрема, питаннями захисту займаються Центри захисту людей, які працюють по всій Україні за ініціативи «Батьківщини».

«Наша команда сьогодні відкриває такі Центри захисту людей по всій країні. Ми мусимо підтримати людей тоді, коли наступають на їхні права та забирають останнє», – сказала Юлія Тимошенко під час відвідування Центру соціального захисту в Житомирі.

_APX3526

Юлія Тимошенко акцентувала, що Центри за ініціативою Партії відкриті вже у багатьох містах та областях України, де надаються безкоштовні консультації з багатьох питань, зокрема, щодо перерахунку пенсій та оформлення субсидій.

Голова Партії висловила надію на те, що ця ініціатива «Батьківщини» допоможе громадянам дочекатися приходу нової команди та впровадження Нового економічного курсу, який суттєво покращить рівень їхнього життя.

«Ми допомагаємо людям просто якось прожити цей період, і намагаємося захистити їх в цей короткий період – шість місяців до перезавантаження влади, до приходу нової команди»,— зазначила Юлія Тимошенко.

Також, на думку Лідера Партії ВО «Батьківщина», Центри соціального захисту мають стати місцем гуртування людей, їхня робота має довести, що справедливість можна відстояти, а свої права треба захищати.