_APX5950

Правосуддя складає тест на боротьбу із корупцією, терором і безправ’ям

18:06 11.12.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що нинішня влада чинить системні репресії проти опозиційних лідерів в Україні, а тому закликала головуючого суддю Печерського райсуду м. Києва не брати участь у знищенні опозиції і не застосовувати жодного запобіжного заходу щодо третього президента Грузії Міхеіля Саакашвілі.

«До вас як судді є велика довіра, і тому я прошу: на найвищому рівні справедливості і честі правосуддя – не застосовуйте жодного запобіжного заходу проти третього президента Грузії Міхеіля Саакашвілі, бо це буде співучасть у тому терорі, який сьогодні застосовують проти опозиції», – сказала Юлія Тимошенко під час засідання Печерського райсуду м. Києва, де сьогодні проходить засідання суду із обрання запобіжного заходу третьому президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі.

Політик зауважила, що очевидним є той факт, що нинішня влада проводить «відвертий сфабрикований терор проти опозиційного лідера України Саакашвілі і його команди», який пішов проти влади, викриваючи корупційні злочини.

«Будучи громадянином України, Саакашвілі опинився в опозиції, адже не сповідує подвійних стандартів і не готовий миритись із тим, що відбувається в Україні, і, зокрема, у вищих ешелонах влади», – акцентувала парламентарій.

За словами Лідера Парті ВО «Батьківщина», нинішній судовий процес можна вважати «маркером і лакмусовим папірцем» щодо того, чи зародилось після двох революцій в Україні верховенство права, чи існують справедливі суди і незаангажовані прокурори.

«Сьогодні тут насправді розглядається справа України щодо того, чи змогла країна вирости над системною корупцією, терором і безправ’ям, і чи здатні ми очиститись від того, проти чого повстали українці», – наголосила парламентарій.

«Звільніть гідну людину, яка нічого поганого не зробила для України», – закликала вона головуючого суддю.

Як відомо, сьогодні Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що у ситуації із третім президентом Грузії Міхеілем Саакашвілі влада застосовує найбільш брудні технології щодо розправи із політичними опонентами.