Потрібні правильні переговори, тиск на РФ і сильна армія, а Референдум – неприпустимий

23:24 23.05.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що повернення миру в Україну, окупованих територій Донбасу і АР Крим є можливим лише за умови проведення правильного переговорного процесу, потужної міжнародної підтримки, в тому числі шляхом посилення санкцій і тиску на Російську Федерацію, а також побудови сильної армії в Україні.

«Повернення миру, окупованих територій Донбасу і Криму – це багатовекторний процес… Нам потрібно негайно сідати за правильний стіл переговорів – без капітуляції і закулісних домовленостей, а також потрібно згуртувати міжнародну спільноту на посилення санкцій і тиску для досягнення результату, і, безумовно, нам потрібна сильна армія», – сказала Юлія Тимошенко під час програми «Право на владу» в ефірі телеканалу «1+1».

_APM9062

«Тому що нам потрібен мир як передумова нашого становлення, розвитку і одужання», – додала вона.

Юлія Тимошенко категорично зазначила, що проведення референдуму щодо досягнення миру з Російською Федерацією є неприпустимим.

«Референдум – це чудова ідея, але не у випадку досягнення миру і перемоги України в цій війні. Тому що не можна на Референдумі обговорити та ухвалити рішення щодо всіх деталей в ситуації на Сході України. Референдум – неприпустимий», – зазначила парламентарій.

Політик нагадала, що колишня влада на чолі президента Петра Порошенка проводила принципово неправильні переговори щодо встановлення миру в Україні і повернення окупованих територій на базі «мінських домовленостей», які стали насправді «імітацією процесу». І команда «Батьківщини» повсякчас вказувала на неприпустимість застосування саме такого формату переговорів.

«Протягом 5-ти років бездарно і провально з боку української влади велися переговори… І тепер дивно виглядає, коли представники колишньої влади вже новим ставлять питання – чому ви не досягли миру? А що ви 5 років робили?», – звернулась Юлія Тимошенко до представників колишньої влади.

За словами Голови Партії ВО «Батьківщина», по завершенню президентських виборів «Україна і кожен українець знову отримали шанс і вікно можливостей» для здійснення докорінних і принципових змін в житті країни і її громадян. А тому завдання всіх політиків – «не погрузнути у сварках і протистояннях, а реалізувати отриманий шанс всім разом».

«Хочеться, щоб зараз всі разом із новим Президентом просто почали реалізовувати напрацювання, програми і порядки дій в консенсусі співпраці, взаєморозуміння і відповідальності перед людьми і Україною», – підсумувала парламентарій.