_APM3351

Продаж держвласності, приватні кредитні спілки і пенсійні фонди – неприпустимі речі (ВІДЕО)

14:46 14.05.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що порядок денний роботи Верховної Ради України на поточний пленарний тиждень 15-18 квітня наповнений глибоко корупційними і лобістськими законопроектами, ухвалення яких негативним чином позначиться на житті українських громадян.

«Влада запланувала розібратись із державною стратегічною власністю, яка не підлягає приватизації. Вони хочуть на цьому тижні ухвалити законопроект №8225Д, яким хочуть ті об’єкти стратегічної державної власності, які не підлягають приватизації, передати у концесію, чи то в управління – таким чином фактично приватизувати їх без грошей», – сказала Юлія Тимошенко на брифінгу після Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів, відповідаючи на питання журналістів.

Також за її словами, Верховна Рада України має намір на поточному тижні розглянути неприпустимий законопроект №6677 щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

«На цей тиждень стоїть законопроект, яким хочуть запровадити приватні пенсійні фонди. Вони хочуть вкотре ввести в оману українців, щоб вони в ці приватні пенсійні фонди перерахували свої гроші, а потім ці фонди зникнуть разом із грошима людьми», – застерегла вона.

Юлія Тимошенко також пояснила, що неприйнятним для ухвалення є також законопроект №6405 щодо приватних кредитних спілок.

«Відповідним законопроектом хочуть утворити приватні кредитні спілки, запустити шалену рекламу, де будуть обіцяти 15-20% річних, потім будуть закликати людей віддавати гроші у ці кредитні спілки. І ця піраміда для людей, які хочуть сподіватись на краще – вже запускається…», – сказала вона.

За її словами, також у порядку денному Верховної Ради на поточний тиждень стоїть законопроект №3738 щодо утворення спрощеної системи продажу землі іноземцям.

«Знову намагаються українську землю поділити разом із такими ж олігархічними транснаціональними корпораціями. Ось за спиною українців що приймається», – обурилась вона.

Юлія Тимошенко повідомила, що фракція «Батьківщина» буде всіляко відстоювати інтереси українських громадян і робити все заради того, аби ті законопроекти, які направлені проти людей, не були ухвалені.