Tymoshenko_112_006

Провела зустріч із Президентом України (ОНОВЛЕНО)

18:28 12.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що провела зустріч із Президентом України Володимиром Зеленським, під час якої сторони обговорили питання проведення дострокових парламентських виборів, поточну ситуацію в країні і необхідність здійснення щонайшвидших змін у житті людей.

«Щойно провела зустріч із Президентом Володимиром Зеленським в його Адміністрації. Говорили про поточну ситуацію в країні, про дострокові парламентські вибори та про те, як втілити в життя зміни, яких від нової влади очікують люди», – написала Юлія Тимошенко на сторінці у FaceBook YuliaTymoshenko

Водночас у ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна» політик розповіла про деталі проведеної зустрічі, зокрема щодо питання проведення дострокових парламентських виборів.

«Я сьогодні зустрічалась із Президентом України Володимиром Зеленським. І якраз мета зустрічі була: як не допустити скасування проведення дострокових парламентських виборів, що сьогодні реально загрожує країні», – сказала вона, відповідаючи на уточнююче запитання щодо деталей зустрічі.

Юлія Тимошенко нагадала, що нині КСУ розглядає подання народних депутатів на предмет конституційності указу Президента Володимира Зеленського щодо призначення дострокових парламентських виборів. Проте на суддів КСУ чиниться «досить мотивований вплив ззовні» з метою не допустити дострокового переобрання чинного парламенту.

«Не можна допустити, щоб КСУ зруйнував проведення дострокових парламентських виборів. Якщо це станеться, то відповідне рішення буде незаконним, неконституційним, політично і корупційно мотивованим», – застерегла вона.

Також, за її словами, мова йшла про вибори у мажоритарних округах, де присутні «найвидатніші монстри корупції режиму Порошенка», і як завадити політичному реваншу старої команди.

«Слід трьом партіям – «Слуга народу», «Батьківщина» і «Голос» – об’єднатись і висунути єдиного кандидата, щоб не дати цим монстрам за рахунок підкупу перемогти на цих округах», – сказала парламентарій.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також додала, що «вибори були головною темою для обговорення», але також йшлося про напрямки змін в країні, які слід сьогодні втілювати у життя.

«Команда «Батьківщини» вважає, що вікно можливостей і шанс для країни категорично не можна втратити. Я ще раз сказала Президенту України, що «Батьківщина» буде разом робити все можливе, щоб наступні 5 років для України стали успішними, а кожна людина відчула результат. Ось про що ми говорили», – зазначила парламентарій.

«З точки зору дострокових виборів і негайних перетворень в економіці і соціальних галузях, ми – однодумці. Я думаю, що той час, який я могла поспілкуватись із Президентом – слід було присвятити важливим крокам, щоб не допустити зрив виборів і втрати можливостей для справжніх перетворень і результатів для людей», – запевнила народний депутат.