Причетні до високопосадової корупції у армії будуть відповідати перед законом

10:56 28.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після чергових президентських виборів нова влада ініціює розслідування всіх фактів високопосадової корупції в Україні з боку чинного Президента Петра Порошенка і його корупційного оточення, що відбувалась зокрема і в оборонному секторі.

«Сьогодні влада заробляє криваві статки на війні. Ветерани, фронтовики і міжнародна спільнота ставлять питання: коли буде притягнуто до відповідальності тих, хто аморально відмивав гроші армії на свої офшорні рахунки. І тому після виборів нового Президента кожного причетного до корупції буде притягнуто до кримінальної відповідальності, і повернуто країні все, що вони взяли», – сказала Юлія Тимошенко на мітингу у м. Очаків, що на Миколаївщині, і нагадала присутнім про нещодавній корупційний скандал з виявлення корупційних схем в українській армії, що здійснювались Президентом Порошенком і його оточенням.

_APX6743

За словами політика, високопосадова корупція у оборонному секторі в тому числі блокує можливість завершення війни в Україні, оскільки вона є вигідною для чинної влади. А тому нова влада окрім притягнення причетних до корупції до кримінальної відповідальності, ініціює правильні міжнародні переговори на базі виконання гарантій Будапештського меморандуму для завершення війни і здобуття стійкого миру.

«Єдиний шлях до миру – це виконання гарантій Будапештського меморандуму. І тому перший крок нового Президента – негайно зібрати за столом переговорів президентів і прем’єрів країн-гарантів і розпочати справжній переговорний процес, який принесе мир на Донбас і поверне окуповані території», – сказала вона.

Також кандидат у Президенти додала, що відразу після перемоги на виборах новий Президент за участю країн-гарантів створить потужний міжнародний Фонд відродження та розвитку Донбасу, щоб відновити зруйновані території і налагодити життя людей.

«Наша команда веде переговори про створення Міжнародного фонду відродження і розвитку Донбасу, і такий фонд буде існувати в Україні», – сказала вона.

Юлія Тимошенко зауважила, що повернення окупованого Криму і людей півострова теж буде здійснено новим Президентом України, але займе дещо більше часу. На її переконання, повернути Крим можна буде за прикладом возз’єднання Німеччини, яка «показала високий рівень того, як будувати успішну і заможну».

«Виконуючи програму «Нового курсу України» ми піднімемо Україну, покажемо високий клас життя, і тоді «кримська стіна» впаде. Крим був, є і буде українським», – запевнила політик.

Кандидат у Президенти звернулась до присутніх із закликом бути мудрими, розважливими і зробити правильний вибір на розвиток і відновлення країни, а також для завершення війни і встановлення стійкого миру в Україні.

«Боріться! Бо один кандидат в Президенти не зможе побороти чорну мафію, а тому нам потрібно об’єднатись. Будьте сильними, і все у нас буде добре!» – завершила Голова Партії ВО «Батьківщина».