Юлія Тимошенко

Приймаємо участь на виборах у ОТГ і покажемо роботу на користь людей

13:16 19.04.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда політичної Партії ВО «Батьківщина» бере участь у проведенні виборів у об’єднаних територіальних громадах із тим, щоб мати змогу захистити суспільство від здійснення фальсифікацій у виборчому процесі, побудувати принципово нову політику і якість життя людей.

«Батьківщина» бере участь у виборах у об’єднаних територіальних громадах, аби не пропустити шахраїв, які хочуть отримати доступ до того, щоб розібрати сільськогосподарські землі і користуватись ресурсами громад. Ми знаємо, як захищати і вибори, і країну – ми захистимо від фальсифікацій і покажемо, як треба будувати роботу у ОТГ на користь людей», – сказала Юлія Тимошенко у кулуарах Верховної Ради України.

Політик повідомила, що команда «Батьківщини» має намір здійснити низку робочих поїздок регіонами України з тим, щоб «послухати людей, що для них є найбільш важливим».

«Думаю, як мінімум, ми зможемо об’їхати центральну країну, щоб послухати, які проблеми люди хочуть вирішити першочергово. Як приклад, вчора я була у Київській області. Ми також хочемо отримати певне доручення людей нашій команді», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко повідомила, що нині тривають вибори у об’єднаних територіальних громадах, де «Батьківщина» приймає участь, але цей процес відбувається із системними порушеннями, фальсифікаціями і тиском на опозиційних кандидатів.

«Можу сказати, що такий тиск і політичні репресії, які застосовуються на цих місцевих виборах, коли примушують кандидатів у депутати відходити від політичного процесу, відкликати свої заяви на балотування, проти них порушують кримінальні справи – я бачу вперше», – додала парламентарій.

Як відомо, 29 квітня 2018 року відбудуться вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах: 4 міських, 14 селищних, 22 сільських. Відповідне рішення увалила напередодні ЦВК. До складу цих 40 ОТГ увійшли 133 місцеві ради (міських – 4, селищних – 16, сільських – 113).