_APM3287

Припинення війни і корупції, підняття рівня життя людей – ми забезпечимо ці зміни

23:45 08.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після перемоги на президентських виборах забезпечить виконання низки ключових вимог українського суспільства: припинення війни і повернення миру в Україну, викорінення корупції на всіх рівнях, підвищення рівня життя людей за рахунок створення всіх належних умов, а також збільшення пенсій і заробітних плат.

«Війну треба негайно припиняти, для цього слід започаткувати реальний переговорний процес на базі виконання гарантій Будапештського меморандуму. Ми також припинимо корупцію, в тому числі на війні і крові. А також ми забезпечимо підвищення заробітних плат і пенсій в Україні», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Головна тема. Вибір» на ТРК «Україна».

Політик зазначила, що за останні 5 років діяльності чинної влади, у валютному обчисленні середня пенсія зменшились в 2 рази, а середня заробітна плата – у 1,4 рази, що блокує можливість громадянам «інвестувати у свою економіку». Вихід із ситуації, як вона зазначила, закладено у програмі «Новий економічний курс України».

«НЕК» передбачає перехід до економіки інноваційного розвитку і нової індустріалізації країни, зміну податкової системи і кредитної політики. Як сукупність ми ставимо завдання підняти доходи людей до рівня сусідньої Польщі, а це в 3,5 рази більше, аніж сьогодні», – сказала вона.

За словами кандидата у Президенти, важливий крок нової влади – це здійснення пенсійної реформи із створенням персоніфікованої системи пенсійного забезпечення.

«Ми маємо підготований законопроект, що передбачає впровадження персоніфікованої пенсійної системи із відкриттям приватного пенсійного рахунку в державних банках», – сказала вона і додала, що крім того пенсія для людей буде встановлена на рівні не нижче 4 тис. 425 грн, що нині є мінімальним прожитковим рівнем.

Відповідаючи на запитання щодо того, яким чином ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду України, Юлія Тимошенко запропонувала зупинити масштабний обіг грошей через офшори, виведення 47% економіки із тіні через зміну податкової системи, і реструктуризацію боргових зобов’язань України для розвантаження державного бюджету, які нині «штучно створено на базі фінансових пірамід».

Голова Партії ВО «Батьківщина» також повідомила, що слід ухвалити новий Податковий кодекс, розширивши базу оподаткування і знизивши податкове навантаження, а також слід забезпечити кредитну ставку для бізнесу на рівні 3%.

«Для цього ми докорінно змінимо політику НБУ, який нині заробляє кошти на золотовалютному резерві і інфляційних процесах в Україні. А кожен, хто брав у цьому участь – будуть відповідати. Моє завдання – показати, що відбувалось в країні за цей час, припинити це, і поставити країну на ноги. І ми це зробимо», – підсумувала кандидат у Президенти Юлія Тимошенко.