_APM1384

Приватні пенсійні фонди – це чергова фінансова піраміда

12:39 16.04.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що у порядку денному Верховної Ради України на поточний сесійний тиждень стоїть до розгляду неприпустимий для ухвалення законопроект №6677 щодо створення приватних пенсійних фондів.

«Законопроект №6677 – це нова фінансова піраміда. Ним пропонують створити приватні пенсійні фонди і прибрати всі державні гарантії щодо повернення грошей майбутнім пенсіонерам, які внесуть їх у відповідні пенсійні фонди», – сказала Юлія Тимошенко на брифінгу після Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів, коментуючи законопроект щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

За словами парламентарія, створення приватних пенсійних фондів буде відбуватись «без будь-якого контролю і нормування», і відповідні фонди не будуть нести жодної відповідальності перед людьми у разі банкрутства, що є неприпустимим.

«У людей під велику рекламу на телебаченні будуть збирати гроші приватні пенсійні фонди. Коли вони будуть банкрутувати, і гроші у людей буде відібрано, то і жодних пенсійних забезпечень через відповідні фонди здійснюватись не буде», – застерегла вона.

Юлія Тимошенко звернула увагу суспільства, що створення приватних фондів є «великою авантюрою і фінансовою махінацією», яка готується владою проти працюючих людей, а тому слід вкрай уважно поставитись до відповідного питання.

«Прошу – будьте обережними! Адже протягом цього року із вас будуть знімати останню шкіру, поки Петро Олексійович із своєю мафією остаточно не наситяться», – обурено підсумувала парламентарій.