_APM7397

Приватизація держмайна – неприпустима

11:20 19.12.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» виступає категорично проти ухвалення законопроекту №7066 про приватизацію державного майна.

«Фракція «Батьківщина» виступає проти того, щоб зараз в Україні була розгорнута приватизація стратегічних об’єктів державної власності і проти проведення приватизації під час війни», – сказала Юлія Тимошенко у кулуарах Верховної Ради України, відповідаючи на запитання журналістів.

Водночас за словами політика, сьогодні президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман «разом із їхньою більшістю у парламенті протягують приватизацію стратегічних об’єктів України».

«Як можна під час війни і кризи, коли відсутній ринок на власність, продавати власність держави України – за безцінь, своїм людям, абсолютно без реальних конкурсів і без залучення світових інвесторів», – обурено зауважила Голова фракції «Батьківщина».

Політик вкотре наголосила, що сьогодні українськими високопосадовцями готується чергова корумпована схема приватизації, а Україну хочуть перетворити «у плацдарм для заробляння мільярдних статків». Також парламентарій звернулась до президента України Петра Порошенка з тим, що він досі не продав власний бізнес, що відповідно до чинного законодавства є неприпустимим.

«Президент України не продає під час війни свою корпорацію «ROSHEN». І крім того зараз він не має права без ринку розпродавати своєму оточенню все, чим володіє український народ», – наголосила вона.

«Немає жодної держави в світі, де не існувало б державної власності. Як приклад, у США, Франції, Німеччині, Великобританії – у них на рівні 20-30% майна перебуває у державній власності», – підсумувала Юлія Тимошенко.