4556_05

Приватизація під час війни – неприпустима, і ми перевіримо все відчужене держмайно

22:47 08.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що здійснювати приватизацію державних об’єктів стратегічного значення, тим паче в умовах війни є неприпустимим, а тому нова влада перевірить всі факти відчуження держмайна, що мали місце за останній час.

«Об’єкти стратегічної власності приватизовуватись не будуть! І ми перевіримо, як відбувалась приватизація об’єктів стратегічного значення країни, які сьогодні скуплено за безцінь і нині перебувають у стані руйнації», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Головна тема. Вибір» на ТРК «Україна».

За словами політика, здійснювати приватизацію державного майна «під час війни, розрухи, економічної кризи і корупції – це злочин перед країною», оскільки цінні об’єкти державної власності не мають належної ціни. Так, Голова Партії ВО «Батьківщина» апелювала до небажання чинного Президента Петра Порошенка здійснювати продаж власного бізнесу.

«Чому під час війни не продають корпорацію «ROSHEN»? Тому що обґрунтовують низькими цінами. Але як тоді можна продавати власність країни за безцінь, щоб розподіляти потім це між корупційним оточенням?» – обурилась парламентарій.

Відповідаючи на уточнююче запитання щодо того, яким чином можна буде покрити дефіцит державного бюджету, якщо не за рахунок приватизації, Юлія Тимошенко перерахувала кілька кроків нової влади, спрямованих на наповнення дохідної частини державного бюджету:

«Слід здійснити детінізацію економіки, припинити офшорний обіг грошей, забезпечити правильне кредитування економіки і обрання правильної податкової системи, що у свою чергу забезпечить зростання економки і як наслідок – доходів від податків. Це все має працювати в комплексі. А нинішній хаос, стагнація і розруха – недопустимі», – завершила політик.