_APM3439

Питання надання траншу Україні відклали через надзвичайну корупцію

12:30 20.03.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Міжнародний валютний фонд зняв з порядку денного питання надання чергового траншу Україні через надзвичайну ситуацію з корупцією в нашій країні, а не через блокаду Донбасу.

«Це екстраординарна подія. Категоричною неправдою є те, що зняли наше питання через блокаду на Донбасі. Це обман. Насправді причиною є надзвичайна ситуація з корупцією в Україні», – наголосила Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради.

Зокрема, зазначила вона, відсутність Антикорупційних судів, намагання знищити НАБУ, тіньовий обіг коштів вищих керівників держави тощо не дають можливості піднятися країні на ноги.

Політик повідомила, що Партія ВО «Батьківщина» проаналізувала проект доповіді, яку підготував МВФ на 20 березня, де крім корупції йдеться про запропоновані українською владою недолугі реформи.

«У проекті доповіді із 52 сторінок у 38 з них йдеться про корупцію української влади. Крім того там заклали реформу землі, реформу пенсій, яка знищуватиме українських пенсіонерів і багато іншого. Це помилки української влади», – зазначила Лідер Партії ВО «Батьківщина».

Враховуючи це, Юлія Тимошенко вважає, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністерство фінансів мають прозвітувати перед парламентом про роботу з МВФ.

«Партія ВО «Батьківщина» просить голову Верховної Ради ініціювати від імені парламенту доповідь Міністерства фінансів, прем’єр-міністра про зруйновану співпрацю з МВФ», – резюмувала вона.