4561_01

Розхитування ситуації напередодні виборів – неприпустиме, будемо протидіяти цьому

23:26 11.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що дестабілізація і розхитування ситуації напередодні президентських виборів в Україні є неприпустимим явищем, і тому команда ВО «Батьківщина» спільно із іншими демократичними проєвропейськими силами об’єднали зусилля для протидії таким деструктивним спробам влади.

«За ініціативи команди «Батьківщини» зібрались кандидати у Президенти, які представляють демократичні і проєвропейські сили, та підписали документ для об’єднання зусиль і побудови спільної команди, яка на кожній виборчій дільниці не допустить розхитування ситуації, фальсифікацій, і буде уважно стежити за неприпустимістю вкидання бюлетенів або здійснення підкупу людей біля дільниць», – сказала Юлія Тимошенко під час програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

За словами політика, така сильна команда справжніх кандидатів в Президенти від демократичних і проєвропейських сил не дасть «можливості перетворити вибори на суцільну війну, розхитати ситуацію чи сфальшувати вибори».

Водночас політик наголосила, що розраховувати на ГПУ чи СБУ у питанні стабілізації ситуації напередодні виборів – недоречно, тому що «СБУ разом із ГПУ перетворились у департаменти фальсифікації виборів». Як приклад, кандидат у Президенти назвала ситуацію щодо здійснення тиску з боку силовиків на членів виборчих комісій і спостерігачів від Партії ВО «Батьківщина».

«Відповідно до законодавства ми подали документи від мене як кандидата в Президенти на реєстрацію офіційних спостерігачів і членів ДВК, але всі ці люди – а їх понад 10 тисяч – отримали від СБУ повістки на допити! Їх викликають, залякують, спонукають відмовитись від участі, вимагають свідчень про начебто виплату грошей», – повідомила вона.

Юлія Тимошенко також обурилась тим фактом, що команда Петра Порошенка використовує брудні технології підкупу виборців за кошти державного бюджету, а також вдалась до технології реєстрації технічних кандидатів, аби розмити голоси виборців. Вона впевнена, що такі дії також можна розцінити як «розхитування ситуації» в час виборчої кампанії, на що команда «Батьківщини» не пішла б за жодних обставин.

«Ми ніколи до цього не опустимось. Ми не переступимо межу, не будемо розхитувати навіть мінімально суспільство, адже лише наша єдність від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі, наше усвідомлення, на якій жахливій точці свого розвитку перебуває Україна, і наше об’єднання – це врятує нашу країну», – сказала вона.

«Тому після виборів або Україна остаточно зникатиме із мапи світу, або ми зберемо всі свої національні сили і покажемо собі і світові, що ми можемо бути щасливими, успішними, і що у нас для цього є не розбрат, не війна, не розруха і не поборювання, а є спільний національний план дій – це Новий курс України», – підсумувала кандидат у Президенти.