Скорочення шкільної мережі – категорично неприпустиме!

14:34 16.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що розвиток освіти має стати єдиним пріоритетом державної політики нової влади, а нинішня політика щодо скорочення мережі навчальних закладів є неприпустимою.

«Ми не допустимо скорочення освітніх закладів», – сказала Юлія Тимошенко під час перебування в загальноосвітній школі в с. Більківці на Житомирщині.

_APX4882

Політик зауважила, що загалом по Україні триває масштабне скорочення освітніх закладів – за 5 років по всій Україні було закрито 1500 шкіл, звільнено 22 тисяч вчителів і викладачів. На її переконання, щоб вберегти людей від нестачі освітніх закладів, потрібна правильна економічна політика, щоб «наші села мали перспективи розвитку».

«Саме тому важливий кожен голос, відданий «Батьківщині», адже від підтримки виборців залежатимуть можливості партії формувати політику нового уряду і відстоювати інтереси виборців», – завершила Юлія Тимошенко.

Як додала політик на зустрічі із громадою, команда «Батьківщини» не допустить закриття 10-11 класів у школі в с. Більківці, адже з часом «село буде економічно розвиватись, а кількість дітей буде поступово збільшуватись».

_APX4969

«Саме тому ми на власні очі подивились – як живе і працює школа. Не хвилюйтесь, ми захистимо школу і не дамо закрити старші класи», – сказала вона.

Політик додала, що на наступний бюджетний рік «Батьківщина» домагатиметься виділення коштів на відбудову нового дитячого садочку або розширення школи для змоги виховання дітей.