_APM3197

Слід дати оцінку діяльності НАК «Нафтогаз» і звільнити голову компанії

12:24 04.06.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала парламент розглянути питання щодо діяльності НАК «Нафтогаз України», а також щодо звільнення голови відповідної структури Андрія Коболєва.

«Чому у Верховній Раді України не приймаємо постанову про негайне звільнення голови НАК «Нафтогаз Україна» пана Коболєва?», – звернулась Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

Парламентарій різко засудила рішення Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» щодо ухвалення рішення про виділення керівництву компанії премії у розмірі 1 млрд 200 млн. грн., в той час як для населення продовжують зростати тарифи.

«На 5 людей виділяється 1 млрд 200 тис. грн якоїсь невідомої премії, але ще на 60-70% хочуть підвищити рівень тарифів на газ», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також закликала парламент розглянути питання щодо тих постанов уряду, які встановлюють непосильні для населення тарифи на газ.

«Хто прикриває цю корупцію? Вважаю, що парламент і голова ВРУ Андрій Парубій повинні негайно реагувати на такі речі, тому у парламенті слід започатковувати дискусію», – закликала парламентарій.