_APM9411

Слід розпочати переговори щодо миру і звільнення полонених «з чистого аркушу»

12:06 03.06.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала негайно розпочати проведення нових переговорів щодо встановлення миру в Україні, оскільки «мінський процес» не забезпечив очікуваного результату, а за результатами президентських виборів відкрився шанс розпочати переговори «з чистого аркушу».

«Слід негайно почати переговори щодо встановлення миру з «чистого аркушу». «Мінські домовленості» зайшли в тупик», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

За словами політика, переговори із «чистого аркушу» слід починати, в тому числі, у зв’язку із обранням нового Президента України.

«Зараз треба негайно починати все спочатку», – впевнена вона.

Парламентарій обурилась тим фактом, що після виборів нового Президента України українське суспільство чекає змін вже протягом 6-ти тижнів, і чи не найбільше змін чекають українські військовополонені, політв’язні і заручники.

«Але нині їх кинуто напризволяще. Жодних переговорів і дискусій не проводиться. Люди практично забуті. Також не існувало жодного обміну полоненими, а «мінським процесом» просто прикривали реальну корупцію і розподіл ресурсів України людьми, які оточували колишнього Президента», – зазначила вона у підтвердження того, що нині необхідно розпочати новий переговорний процес.