ICTV_Sokolova

Слід об’єднатись у «коаліцію дій» для глибинних змін в країні

19:53 23.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що кожен українець зможе відчути принципові зміни в країні і у своєму житті вже у перші 100 днів роботи нового уряду, а для цього необхідно змінити стару прогнилу систему через максимальну консолідацію проєворпейських і патріотичних сил у новому парламенті.

«На мій погляд, місія Президента – зібрати всіх у одну команду, припинити розмежовувати за будь-якими ознаками, та об’єднати країну. І тоді виникне потужна сила, яка складатиметься як із нових людей у парламенті, так і досвідчених професійних команд, які служили і служать країні», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі «Факти з Соколовою» на телеканалі ICTV.

Політик нагадала, що команда «Батьківщини» запропонувала новому Президенту, щоб в новій ВРУ була створена «коаліція дій», а в основу коаліційної угоди ліг розроблений провідними українськими фахівцями за підтримки «Батьківщини» Новий курс України.

«Ми вважаємо, що якщо люди за перші 100 днів після виборів до парламенту і формування уряду не відчують результатів – це буде знову втрачений час», – наголосила парламентарій.

Відповідаючи на уточнююче запитання щодо того, чи претендує вона на право очолити новостворений уряд, Юлія Тимошенко зауважила, що сьогодні ніхто не має право говорити, що він претендує на посаду прем’єр-міністра чи нового голови ВРУ тощо, тому що «саме люди на парламентських виборах обирають як парламент, так і де-факто нового прем’єр-міністра країни».

«На чолі партійних списків стоять кандидати на посаду прем’єр-міністра України, і лише люди повинні визначати, хто буде очолювати виконавчу владу в статусі прем’єр-міністра. Як оберуть люди, так і буде працювати парламент і формуватись уряд», – акцентувала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також зазначила, що важливо зробити так, щоб кожен політик ніс відповідальність за свої слова, які він озвучує виборцям під час виборчої кампанії.

«Вважаю, що суспільний моніторинг того, що політики обіцяли і зробили – є обов’язковим. Повинні бути чіткі зобов’язання кандидатів у Президенти, кандидатів у народні депутати, а також партій, а потім – чіткий звіт тих, хто прийшов до влади. На цьому має базуватись чесна політика», – завершила політик.