Слід перев’язати наші рани, обійнятись і зрозуміти: ми – єдина нація і єдиний народ

20:38 11.02.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко подякувала українцям Галичини за їх зусилля у збереженні миру, незалежності, суверенності і цілісності України, помолилась за всіх українських воїнів і полонених, та закликала всіх українців об’єднатись для збереження країни і спільного поступу у розбудові країни.

«Галицька земля завжди стояла на найсильніших позиціях у питаннях захисту України, і була в авангарді боротьби, змін, перемог за право бути незалежною, сильною, суверенною державою. І продовжуючи боротьбу за цілісність нашої території на східних коронах України, чинячи опір країні-агресору, Галичина однією із перших віддала своїх синів і доньок на фронт, на якому триває оборона за незалежну, суверенну і цілісну Україну», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із громадою міста Самбір.

_APM1853

Кандидат в Президенти України подякувала всім родинам України, які віддали на фронт найдорожчих людей, і закликала хвилиною мовчання згадати тих, хто поклав своє життя на фронті проти країни-агресора Російської Федерації.

«Слава тим героям, які полягли у захисті України. Світла пам’ять їм. Тепер вони як янголи – вже у кращому світі – продовжують боронити Україну», – звернулась вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також закликала підтримати тих, хто нині перебуває в окопах під обстрілами, захищаючи Україну, а також тих, хто нині перебуває у полоні.

«Давайте помолимось за те, щоб вони прийшли назад живими, здоровими, щоби нашими спільними зусиллями в Україну повернувся мир, щоб знову об’єднались родини, і ми отримали право жити мирно і покійно», – закликала вона.

Юлія Тимошенко вкотре наголосила, що новий Президент, який прийде до влади після президентських виборів у 2019 році, зобов’язаний ініціювати дипломатичні переговори на найвищому рівні в межах виконання гарантій Будапештського меморандуму. На її переконання, це дозволить повернути мир, окуповані АР Крим і Донбас, відновити цілісність України.

«Нам потрібно негайно після президентських виборів припинити ігри щодо переговорів із терористами, не дозволяти вводити нас в тупик, формуючи Придністров’я на Донбасі. Нам слід негайно розпочати переговори у Будапештському форматі, щоб повернути мир, Крим і Донбас», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також сказала, що важливим завданням є не лише територіальне повернення Донбасу і Криму, але важливо повернути людей.

«Якщо ми хочемо повернення Донбасу і Криму, нам потрібно цих українців обійняти, відчути як частину нашої спільної родини і нації. Вони – українці. І єдність українського народу сьогодні як ніколи потрібна», – закликала вона.

«Нас розділяли десятиліттями, але нам потрібно перев’язати наші рани, залікувати їх, обійняти одне одного і зрозуміти: ми – єдина нація, ми – єдиний народ, і нам слід разом боротися за своє життя, мир, незалежність, цілісність і справжній суверенітет», – завершила Юлія Тимошенко.