shuster_zemlia_WEB

Слід підтримати українських фермерів, а не продавати землю

00:25 28.09.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда «Батьківщини» виступає категорично проти продажу землі сільськогосподарського призначення в нинішніх умовах, тому що відкриття ринку землі за запропонованим владою законопроєктом відкриє шлях до продажу сільськогосподарської землі іноземцям, заблокує розвиток фермерських господарств, а у перспективі поставить під ризик продовольчу безпеку в країні.

«Земля – це головний фактор національної безпеки кожної країни. В Україні у державній власності перебуває 24,4% сільськогосподарської землі, а законопроєкт про продаж землі передбачає продаж 100% сільськогосподарської землі, що прямо протирічить всім національним доктринам безпеки», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савика Шустера» на телеканалі ТРК «Україна».

Політик зауважила, що ухвалення провладного законопроєкту про продаж землі є неприпустимим, оскільки він дозволить продати землю в тому числі фізичним особам інших країн, а також юридичним особам, власниками яких є іноземці. Вона вкотре наголосила, що правильний шлях розвитку аграрного сектору України – це розвиток фермерських господарств, малих і середніх сільськогосподарських виробників, тому вони повинні отримати належну державну підтримку.

«Тоді ми будемо мати мільйони робочих місць для українців, прибутки, і головне – якісну сільськогосподарську продукцію. І я вірю, що ми зможемо ще з новою командою піти не хибним шляхом, а передамо весь досвід, щоб нарешті зробити аграрний комплекс сильним, і щоб наші фермери зробили країну сильною, заможною і успішною. І так буде, вірте у це», – закликала Голова Партії ВО «Батьківщина».