_APX2198

Слід провести перевибори – влада втратила довіру людей

14:59 10.06.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що через недолугу і провальну соціально-економічну політику влади, а також через впровадження корупційних оборудок українськими високопосадовцями, необхідно проводити перевибори влади. Тим паче, що рейтинг її довіри серед населення України є вкрай низьким.

«Коли у президента є 3% абсолютної довіри, в уряду – 2% і 1% у парламенту, тоді потрібно негайно проводити перевибори. У світі не існує інших демократичних процедур, які би могли реально дати відповідь на це питання», – сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції у Харкові.

За її словами, сьогодні всі політичні сили в парламенті окрім «Батьківщини» заявляють про те, що дострокові вибори є не на часі, і що поставлять під ризик існування країни, проте такі заяви не відповідають реальному стану справ.

«У мене тоді запитання: чому під час окупації вони проводили дострокові президентські й парламентські вибори і не було жодних питань», – нагадала Юлія Тимошенко.

Отже, за словами Юлії Тимошенко, не існує іншого виходу, ніж дострокові президентські і парламентські вибори.

«Якщо вони ще два роки так «відреформують» країну, то потім нам не буде що збирати», – зауважила політик.

Юлія Тимошенко сказала також, що має намір передати до НАБУ матеріали про продаж броньованих морських катерів, які виготовляє Ленінська кузня на фронт.

«Це куди, на річку Козинку вони постачають ці катери на фронт? Де у нас там море? Так ці броньовані катери набагато кращої якості коштують максимум 1,5 млн дол., а українській армії продають за 18 млн дол. з Ленінської кузні. Це тільки один приклад з тисячі про бізнес на війні», – обурилася Юлія Тимошенко.

Політик також озвучила план «Батьківщини» щодо того, що необхідно змінити стратегію чинної влади і розпочати інші процеси життя країни.

Лідер «Батьківщини» також зауважила, що очолювана нею політична сила, розуміючи, що відбувається в країні, вийшла з коаліції з чіткою заявою про те, що політика, яка здійснюється владою, немає нічого спільного з європейськими реформами і з відродженням України.

«Зараз я бачу своїм завданням єднання всієї країни! Нам потрібно перегорнути всі сторінки в минуле, донести до людей правду, об’єднати всіх, хто не в зграї чинної влади і негайно провести вибори», – впевнена вона.

Юлія Тимошенко також додала, що перезавантаження країни має супроводжуватися ухваленням нової Конституції, яка чітко закріпить права українських громадян та можливість впливати на життя країни та дії влади, яка змінить систему правосуддя та встановить дієвий контроль над всіма гілками влади.