_APM8240

Слід скасовувати недоторканність депутатів, суддів і президента через зміни до Конституції

12:33 22.06.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Верховна Рада України повинна проголосувати за законопроект щодо внесення змін до Конституції України щодо зняття недоторканності із президента, суддів, депутатів і представників силових органів, а не вирішувати під гаслом боротьби із корупцією внутрішні протистояння.

«Верховна Рада України повинна проголосувати за зміни до Конституції України щодо зняття недоторканності із президента, суддів, депутатів, представників силових органів, які вже проголосовані у першому читанні і сьогодні готові до ухвалення. Для нас важливо, щоб всі були рівними перед законом», – сказала Юлія Тимошенко у кулуарах Верховної Ради України, коментуючи перспективи голосування за зняття депутатської недоторканності із низки народних депутатів України.

Політик акцентувала, що той факт, що представники так званої нової влади не ставлять відповідне питання на голосування, свідчить про те, що «таку недоторканність реально ніхто не збирається знімати».

За словами парламентарія, недоторканність депутатів, президента, суддів і представників силових структур є порушенням вимог обох революцій, які відбулись в України, і «підміняти політичні протистояння реальним зняттям недоторканності – це великий обман суспільства».

«Сьогодні намагаються кинути кістку суспільству і сказати, що іде боротьба із корупцією. Але всім відомо, яка корупційна вертикаль побудована, і хто стоїть на чолі цієї вертикалі», – наголосила Юлія Тимошенко і додала: «Таких осіб першими треба було би притягати до відповідальності».