_APX6129

Слід системно та всеохоплююче інвестувати в українську культуру

16:18 23.11.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що українська культура отримає належне фінансування, українська мова – ствердить своє абсолютне домінування, а єдина помісна православна церква буде захищеною.

«Культура – це джерело сили нації, і вона стане для нової влади пріоритетним напрямом», – сказала Юлія Тимошенко під час Національного Форуму «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», який проходить 23 листопада у Києві.

_APX6501

На її переконання, головні функції культури – освітня та репрезентативна, і «виховання українців має відбуватися в дусі поваги та глибоких знань справжньої, а не спотвореної історії». «А завдання культурної дипломатії – бути потужним провідником України у світі», – додала вона.

Лідер Партії ВО «Батьківщина» обурена тим, що досі фінансування української культури відбувалося за залишковим принципом, і пообіцяла усіляку підтримку.

«Новий президент буде системно та всеохоплююче інвестувати в українську культуру», – сказала вона.

Політик також наголосила, що «всіляко підтримуватиме українську мову у всіх без винятку сферах життя».

«Українська мова ствердить своє абсолютне домінування в Україні. Ми осучаснимо українську культуру та дамо нове дихання достатнім фінансуванням», – підкреслила парламентарій.

Юлія Тимошенко також пообіцяла, що нова влада зробить всі належні кроки для ствердження в Україні єдиної помісної православної церкви, захистить її у законний спосіб і не дасть зруйнувати міжконфесійний мир.

Юлія Тимошенко також наголосила, що серед пріоритетів нової влади стане створення нового українського інституту та розгалуженої системи культурних українських центрів у світі, Фонду фінансування перекладів іноземними мовами перлин української культури та підтримка успішного старту українського Інституту книги.