456_85_87456

Слід забезпечити розвиток високотехнологічних підприємств

15:04 09.11.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що нова влада сприятиме розвитку високотехнологічних підприємств в Україні, зробить кредитування для бізнесу доступним, а заводи отримуватимуть державні замовлення та допомогу у пошуку ринків збуту в інших країнах.

«Якщо правильно управляти Україною, правильно побудувати систему фінансової підтримки високоінтелектуальних підприємств, то держава може стати однією з найсильніших у світі», – сказала Юлія Тимошенко після відвідання АТ «Мотор Січ», що у Запоріжжі.

3543_32432_243

Політик зауважила, що «Мотор Січ» абсолютно з нуля будує українські гелікоптери на рівні світових стандартів.

«І це вражає! Це приклад того, що, насправді, є чим пишатися, як би важко не було», – наголосила парламентарій.

Юлія Тимошенко подякувала працівникам виробництва за те, що в умовах протидії влади президента Петра Порошенка вони змогли побудувати сучасно оснащений український гелікоптер та отримати європейський сертифікат. Вона сказала також, що пишається тим, що «Мотор Січ» та тисячі підприємств бережуть славу та марку України як інтелектуальної держави попри хаос в економіці.

«Треба припинити корупцію, неефективне управління країною, викоренити байдужість влади до українських підприємств та української економіки. Ми можемо це вирішити», – підсумувала Юлія Тимошенко.