Сьогодні доля України – у кожного в руках

10:32 21.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що сьогодні – в день дострокових парламентських виборів – перед Україною відкривається черговий шанс для здійснення перетворень і змін в країні, і цим шансом зможе скористатись кожне громадянин.

«Сьогодні у кожного в руках – доля України, і від кожного українця залежить майбутнє країни. Кожен бюлетень – це бюлетень не за партії чи окремих депутатів, це – бюлетень за життя України, нас, наших дітей і онуків. Я в цей шанс свято вірю, і думаю, що цього разу Україна зможе стати на ноги, відродитись і дати кожному українцю шанс на життя», – сказала Юлія Тимошенко відразу після голосування на виборчій дільниці.

_APX5897

Політик закликала «голосувати із відчуттям, що Україна не має зайвих років на експерименти», а тому «слід негайно після парламентських виборів починати діяти».

«Ми готові до роботи, головне, щоб люди зробили вибір, який відкриє шлях Україні для становлення. Команда «Батьківщини» як ніяка інша готова, тому що ми маємо глибоку, професійну і розроблену інтелектуалами стратегію підняття, становлення і розвитку України», – зауважила Голова Партії ВО «Батьківщина».