Спільна і відповідальна робота – це шлях до глибинних трансформацій в Україні

12:51 04.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала спільними зусиллями долучитись до розробки і втілення у життя нової стратегії розвитку країни для здійснення глибинних трансформацій, а нового Президента – стати генератором спільної роботи, оскільки Україна не може вкотре втратити отримане вікно можливостей для змін, на які очікує українське суспільство.

«Лише системні зміни можуть призвести до реальних послідовних наслідків, на які очікує суспільство. Я вірю в силу сукупного інтелекту, і тому слід побудувати глибоку системну роботу із новим Президентом, і яка в жодному разі не була б формальною», – сказала Юлія Тимошенко під час засідання IX Національного Форуму «Трансформація України», що проходить у Києві 4 червня.

_APM3021

За словами політика, з обранням нового Президента для України знову відкривається вікно можливостей, і важлива мета для всієї України, щоб «цей шанс на реальні зміни і глибинні трансформації в Україні був реалізований найкращим чином».

«Тому функція нового Президента – стати генератором спільної роботи для реальних змін в Україні. І у нього є всі можливості зібрати найкращі інтелектуальні сили країни, (…) і створити цю інтегральну роботу, яка конче потрібна суспільству», – впевнена Голова Партії ВО «Батьківщина».

На переконання Юлії Тимошенко, у першу чергу, глибока трансформація повинна початись із зміни ролі, функцій і підзвітності державних інституцій.

«Ми не можемо піднятись на повний зріст, тому що інституції слабкі, незбалансовані, непідконтрольні, невідповідальні і не живуть справжніми стратегіями розвитку України. І нам доведеться змінювати цю систему через зміну Конституції України», – пояснила вона.

Парламентарій також впевнена, що важливий аспект проведення системних змін в Україні – це зміна судової системи, а також важливо зосередитись на продовженні зміцненні громад і докорінній трансформації національної економіки. І щодо кожного аспекту команда «Батьківщини» готова надати власні напрацювання.

«Лише системна глибока робота! І команда «Батьківщини» має напрацювання – Новий курс України – це аналіз кожного кроку того, як слід змінювати нашу країну. Ми готові все віддати новому Президенту, Національному Форуму «Трансформації України», і всім зацікавленим. Ми готові в усьому допомогти. Головне – не втрачати віру, енергію і спільно працювати», – завершила вона.