Спільно доопрацьовуємо Новий економічний курс – запрошуємо всі регіони України

14:55 12.10.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала інтелектуальну і прогресивну спільноту Дніпропетровщини долучитись до розробки і обговорення Нового курсу України, зокрема її економічної складової, аби спільними зусиллями вибудувати принципово нову модель розвитку країни, і повідомила, що вже 19 жовтня відбудеться черговий форум з доопрацювання Нового економічного курсу.

«Сьогодні я перебуваю у м. Дніпро, щоб донести до дніпрян, які зміни команда «Батьківщини» хоче запропонувати, як їх втілити у життя, і як це змінить країну. 19 жовтня відбудеться Форум, де будуть зібрані сотні експертів, аналітиків, економістів, фінансистів, підприємців, керівників підприємницьких асоціацій, аби доопрацювати Новий економічний курс, як цього вимагає інтелектуальна частина суспільства для підйому економіки», – сказала Юлія Тимошенко під час прес-конференції у м. Дніпро.

За словами політика, разом із цим, розпочнеться всенародне обговорення Нового економічного курсу у вікі-режимі, і «кожен зможе зайти на сайт, внести свої пропозиції, які будуть вивчені і які можна буде підтримати».

«Ми хочемо, щоб до президентських виборів країна знала в деталях, як виглядає Новий економічний курс», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко також повідомила, що дніпровська команда Партії ВО «Батьківщина» нині суттєво «посилена експертними колами», і активно працює над розробкою Нового економічного курсу.

«Наші однодумці – це власники і керівники промислових підприємств, науковці і дослідники, велика молодіжна команда, поважні у м. Дніпро люди, які разом є гідною командою», – зауважила парламентарій.

Політик нагадала, що команда «Батьківщина» запропонувала концепцію нової Конституції, яка нині вже є «формалізованою і виваженою, та у найближчий час розпочнеться всеукраїнське обговорення відповідних пропозицій».

«А новий президент матиме всі повноваження видати указ про проведення референдуму про ухвалення нової Конституції на референдумі, яка дасть людям якісно нову систему управління країною. Нова Конституція змінить пріоритети, і суспільство отримає важелі впливу на своє життя», – акцентувала Юлія Тимошенко.