Спільними зусиллями протидіятимемо виборчим фальсифікаціям

18:16 08.02.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала українців об’єднатися напередодні президентських виборів задля збереження країни, а демократичні сили – спільними зусиллями протидіяти фальсифікаціям, аби в Україні відбулись чесні, прозорі і конкурентні вибори.

«Якщо ми хочемо мати успішну державу, нам треба єднатися всім народом, а не так, як завжди на кожних виборах, коли нас ділять за мовними, релігійними, територіальними ознаками», – сказала Юлія Тимошенко під час мітингу у Жашкові, що на Черкащині.

_APX0755

Політик нагадала, що напередодні разом з іншими кандидатами в Президенти, які представляють опозиційні сили, підписала Меморандум за чесні вибори.

«З фальсифікацією, з руйнацією виборів, з нечесністю борються всі опозиційні сили разом», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко обурилась тим, що чинний Президент України Петро Порошенко використовує брудні виборчі технології, що є неприпустимим під час проведення демократичних виборів. Політик також зауважила, що за фактами порушення виборчого законодавства, які надала команда «Батьківщини» до МВС і особисто до міністра Арсена Авакова, вже розпочаті кримінальні провадження.