_APM2916

Співчуваю родинам загиблих внаслідок вибуху біля «Еспресо-TV» – «силовики» повинні розслідувати злочин

20:06 26.10.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко співчуває родинам тих людей, які загинули внаслідок вибуху поруч із студією телеканалу «Еспресо-TV», та побажала якнайшвидшого одужання постраждалим особам. Водночас політик зазначила, що відповідний інцидент повинні розслідувати правоохоронні органи України.

«Хочу висловити співчуття і найбільш теплі слова для родин, які втратили своїх рідних людей. Неможливо уявити горе тих родин, які випадково опинились біля цієї біди. Також хочу підтримати пана Балу і пана Мосійчука, а також їх родини, і побажати якомога швидшого одужання», – сказала Юлія Тимошенко під час програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

Водночас політик зауважила, що сьогодні недоречно надавати будь-які оцінки і прогнози щодо причин вибуху поруч із студією телеканалу «Еспресо-TV», оскільки це є компетенцією правоохоронних органів.

«Хто бомбу підірвав? Відповідь така: треба кожному зупинитись нарешті займатись непрофесійними справами, і тим паче політикам. Я не можу ставити діагнози хворим людям, тому що я не лікар, і тому не можу сьогодні маніпулювати свідомістю людей, говорячи про вибух. Цим питанням мусять займатись професійні «силовики», – зауважила Лідер фракції «Батьківщина».

Водночас за словами Юлії Тимошенко, сьогодні є всі підстави говорити про те, що Україна «впала у прірву терору, злочинності, криміналу і безладу», а самі українці «говорять про те, що ситуація в країні є гіршою, аніж в 90-х роках».

«Адже в той час не було такого терору і страху. А сьогодні люди бояться залишити квартиру, бояться ввечері вийти на вулицю, бо вони розуміють свою незахищеність від свавілля, злочину і терору», – сказала політик.

Парламентарій повідомила, що лише за перше півріччя 2017 року в Україні вчинено понад 320 тис. злочинів, в той час як у попередні довоєнні роки відповідний показник був удвічі чи утричі нижчим.

«При цьому 36% від скоєних злочинів – це тяжкі і особливо тяжкі злочини. Такого рівня злочинності не було ніколи у житті нашої країни», – сказала вона.

Юлія Тимошенко зауважила, що сьогодні вкрай важливо «вивести країну із цієї смуги терору і злочинності», а для цього вкрай важливо «завершити війну в Україні».

«І закінчити війну можна буде в одному випадку – якщо із високих посад підуть люди, яким війна вигідна із політичних причин, і які на війні заробляють мільярди – що є економічними причинами цієї війни», – зауважила парламентарій.

«Слід боротись і не здаватись, детально розібратись у політиці і детально проаналізувати кожного політика. А після виборів слід більше не допустити, щоб в українській владі були люди без освіти і без досвіду», – підсумувала Лідер фракції «Батьківщина».