IMG_3571

Співпраця з НАТО – стратегічна мета України

15:22 22.10.2014

В українській Вікіпедії завершився конкурс “Пишемо про НАТО”, присвячений написанню статей про історію, військову і політичну структуру, міжнародні стосунки та широке коло тем, що стосуються Північноатлантичного альянсу.

За 7 конкурсних тижнів учасники створили 315 статей. Вже у листопаді, на церемонії нагородження, три переможці отримають головні призи – поїздки до Брюсселя з відвіданням штаб-квартири Північноатлантичного альянсу.

Також учасники конкурсу, які набрали найбільше балів, отримають від президента Асоціації громадських організацій “Соціальний захист” Євгенії Тимошенко у подарунок планшети.

“Наша країна сьогодні перебуває в стані війни, тому саме співпраця з Північноатлантичною системою глобальної безпеки є однією з першочергових стратегічних цілей для нашої держави. Україна обов’язково повинна стати членом НАТО. Це найкраща система колективного захисту, гарантія незалежності, стабільності та миру і як наслідок, демократичного розвитку держави. Саме тому більшість європейських держав є членами Північноатлантичного альянсу”, – сказала Євгенія Тимошенко.

Євгенія Тимошенко також зазначила, що “влада зараз блокує проведення референдуму щодо приєднання до НАТО, ймовірно, вважаючи, що українці ще не готові”.

“Треба проводити широкі роз’яснення, що є НАТО і навіщо Україні туди вступати. Поки це повинні робити звичайні волонтери. Такими волонтерами і є вікіпедисти, які кожного дня наповнюють енциклопедію новими статтями, зокрема щодо конкурсу “Пишемо про НАТО”, – додала Євгенія Тимошенко.

Як відомо,  сьогодні партія “Батьківщина” передала в Адміністрацію президента понад 3 мільйони підписів українців, зібраних на підтримку проведення одночасно з парламентськими виборами референдуму щодо вступу України до НАТО.

 

Мітки