Тимошенко 2014

Спроби зірвати вибори президента не пройдуть

13:34 11.05.2014

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що так звані референдуми на Донбасі, які підтримують спецоперації Кремля на території України, є спробою зірвати в країні проведення президентських виборів.

“Так званий референдум, який зараз проводиться на Донбасі, – це шахрайство Кремля та терористів, які підтримують спецоперації Кремля на території України. Мета цього референдуму є очевидною: розірвати нашу країну на шматки і роз’єднати нас, дестабілізувати ситуацію в Україні. В той час, коли нам потрібні мир, єдність, спокій, час для того, щоб вийти з фінансово-економічної кризи, яку нам залишила попередня влада, у нас сіють хаос, сіють агресію, сіють роздор. Ми проти всього цього мусимо постати просто категорично”, – заявила Юлія Тимошенко на нараді з керівниками обласних організацій партії “Батьківщина”.

Лідер партії “Батьківщина” вважає, що цим референдумом Росія хоче зірвати президентські вибори. “Це ні в якому випадку не можна допустити. Я хочу твердо сказати, що президентські вибори пройдуть 25 травня за будь-яких обставин. Я хочу також закликати всіх українців, щоб ми в цей час були єдині, щоб ми боролися за мир, і ми обов’язково здобудемо і мир, і стабільність, і справжні перетворення в нашій країні”, – переконана Юлія Тимошенко.