_APM5694

США не знімуть санкцій з Росії до вирішення питання Донбасу і Криму

14:51 06.02.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що США не будуть ухвалювати рішення щодо зняття санкцій із Російської Федерації до повного вирішення проблеми на Сході України і повернення Криму під юрисдикцію України.

«Я провела низку зустрічей в США і рада, що ми почули офіційну заяву представника США в організації ООН, що з Росії не буде знято санкції до тих пір, поки не буде звільнено навіть Крим», – сказала Юлія Тимошенко журналістам після закінчення Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій і голів комітетів.

За її словами, мова, зокрема, іде про те, що Україна отримала офіційне повідомлення від США і нової американської влади, і «це є великим сигналом для України, що ми будемо підтримані і санкції будуть продовжені».

Вона вкотре наголосила, що США на чолі із новобраним президентом Дональдом Трампом виголосили підтримку Україні.

«Я мала зустріч і розмову із новим президентом США Дональдом Трампом, і я почула повну підтримку демократичній, вільній і європейській Україні. Я впевнена, що підтримка великого друга щодо України буде продовжуватись і міцнішати», – сказала політик.

Юлія Тимошенко також наголосила, що вона отримала таку ж підтримку від сенаторів і конгресменів, які «розуміють, що відбувається в Україні і які висловили підтримку Україні».

Політик також сказала журналістам, що крім питання посилення санкцій проти Російської Федерації вона також говорила із високими дипломатичними колами щодо надання Україні оборонної зброї.

«На всіх зустрічах в США я піднімала питання посилення санкцій проти країни-агресора РФ і надання України оборонної зброї. І я сподіваюсь на те, що така політика буде проводитись США на підтримку України», – наголосила Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.