_APX3370

Створимо нацплатформу з розвитку інноваційних технологій

14:03 01.02.2019

Кандидат в Президенти України, Голова ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що найближчим часом буде створена національна платформа з розвитку інноваційних технологій в Україні, яка розроблятиме відповідну стратегію і тактику дій відразу після перемоги на президентських виборах.

«Зараз повністю міняється парадигма розвитку світу. Всі ресурсні речі (нафта, газ) відходять на другий план. Тому що якщо порахувати, що відбувається в глобальному світі, то весь видобуток нафти і прибуток від цього в сім разів менший ніж від інформаційних технологій. І це тільки початок», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі з підприємцями на Полтавщині.

Лідер ВО «Батьківщина» звернула увагу на те, що Україна входить до десятки найбільш інтелектуальних країн світу.

«Ніхто зрозуміти не може, звідки в Україні, яка живе в бідності, такі унікальні математичні мізки, які можуть створити унікальне чудо. Ми сьогодні входимо в десятку найбідніших країн світу, але водночас входимо і в десятку найінтелектуальніших країн світу. Ми на шостому місці в рейтингу ООН по рівню освіти і інтелектуальності. Тому у нас є цей ресурс і ми маємо його правильно використовувати», – зазначила політик.

Юлія Тимошенко запросила всіх фахівців галузі інформаційних технологій разом утворити національну платформу з розвитку інноваційних технологій.

«Ви маєте самі зробити правильну ауру того, як мусять працювати інформаційні технології в Україні. А наступний президент і уряд мають це провести в життя. Тому що краще за вас ніхто не знає, як зробити так, щоб прибутки залишалися в Україні», – сказала вона.