Створимо всю належну систему для успішного і гідного життя людей

16:57 24.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після перемоги на президентських виборах негайно здійснить всі належні кроки, щоб принциповим чином змінити недолугу соціально-економічну політику нинішньої влади, та започаткувати економічне відродження і становлення країни, а також забезпечити належний рівень життя для людей.

«Нам потрібно почати будувати країну за європейськими стандартами. Наприклад, за рівнем доходів Польща випереджає Україну у 3,5 рази, а Німеччина – у 16 разів. А тому у «Новому курсі України» ми ставимо завдання за 5 років піднятись принаймні до рівня Польщі за рівнем заробітних плат. І нам вдасться це зробити», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із громадою Голосіївського району у Києві.

_APM0949

За словами політика, сьогодні Україна у рейтингу здатності утримати таланти на своїй землі посідає 129 місце серед 137 країн. І тому вкрай важливо нарешті скористатись інтелектуальним потенціалом країни, який є затребуваним в усьому світі. Так, «Новий курс України» пропонує перейти від застарілої сировинної економіки на нову інноваційну модель розвитку, і визначає єдиний пріоритет – це розвиток освіти і науки.

«Всі наші фінансові можливості і ресурси, організаційна система держави будуть спрямовані на те, щоб підняти освіту і науку, які слід поставити на найвищий рівень. А кожен освітянин буде на вагу золота, тому що це люди, які формують наш потенціал на сотні років», – пояснила кандидат у Президенти.

Юлія Тимошенко зауважила, що для того, щоб утримати людей у власній країні, окрім достойних заробітних плат, слід створити належну систему життя для кожної людини. Зокрема, мова іде про працюючу і ефективну систему пенсійного забезпечення.

«Відразу після завершення виборів ми ухвалимо відповідний закон про запровадження персоніфікованої пенсійної системи. Кожному – хто вже на пенсії, або вже частину відпрацював чи лише починає працювати – буде сформовано приватний пенсійний рахунок у державному банку. Будьте впевнені», – запевнила політик.

Кандидат у Президенти також зауважила, що важливо здійснити по-справжньому ефективну реформу системи медичного забезпечення, а для цього слід впровадити страхову медицину за прикладом розвинутих країн.

«У парламенті лежить законопроект про запровадження обов’язкового медичного страхування, відповідно до якого роботодавці за рахунок зниження податкового навантаження удвічі будуть платити обов’язкову медичну страхову за працівників, а держава буде сплачуватиме страховку за пенсіонерів, дітей, непрацездатних осіб. І якщо ми ухвалимо цей закон, ми відійдемо від знищення нас через непрацюючу систему охорони здоров’я», – сказала кандидат у Президенти і додала, що сьогодні показники смертності населення є вкрай високими, адже щороку Україна фактично втрачає 250 тис. людей.

Також новим Президентом буде переглянута тарифна політика. Так, у першу чергу український газ буде направлено на потреби населення і бюджетної галузі, а ціна українського газу із всіма інфраструктурними витратами і 30%-ою прибутковістю становитиме 3,50 грн за м. куб., а не 8,55 грн за м. куб. як сьогодні.

«Вірю, що цього разу ми не дамо права мафії споживати країну. Я вірю, що закінчується епоха руїни, і починається епоха відродження, становлення, успішності і заможності для українців», – підсумувала кандидат у Президенти.