newsone_ZAGAL

Свобода слова і щаслива Україна – невід’ємні, натомість Порошенко контролює ЗМІ

23:25 07.12.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що більшість українських телеканалів потрапили під вплив чинного президента України Петра Порошенка, що означає фактичне згортання свободи слова в Україні. А тому Україна не буде демократичною, європейською і по-справжньому щасливою державою, поки не будуть існувати вільні медіа.

«Я ставлю знак рівності між свободою слова і щасливою Україною у майбутньому. І якщо ми не захистимо свободу слова і дозволимо президенту і генеральному прокурору знищувати незручних журналістів – ми не матимемо країни і її майбутнього», – сказала Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі «NewsOne».

За словами політика, сьогодні низка телеканалів в Україні опинились під впливом президента України Петра Порошенка.

«В Україні ніколи не було реальної свободи слова, але після Революції гідності вже з новим «демократичним» і «проєвропейським» президентом, свободу слова зачистили такою мірою, що тепер людям дізнатись правду – практично неможливо», – обурилась парламентарій.

Юлія Тимошенко у відповідь на слова ведучого щодо ініціативи Генерального прокурора Юрія Луценка про закриття тих мас-медіа, які «засмічують вулиці та мізки окремих довірливих українців», заявила, що «Генеральний прокурор береться за цензуру і має намір визначати на власний розсуд, хто «поганий», а хто «гарний» у інформаційному просторі».

«Це говорить про те, що прискореними темпами будується поліцейська держава без натяків на верховенство права», – наголосила вона і додала, що ситуація із закриттям програми Савіка Шустера є яскравим тому підтвердженням.

«Кандидат у президенти Петро Порошенко свого часу на каналі у Савіка Шустера говорив, що життя віддасть за те, щоб його програма існувала. Але натомість за командою чинного президента було порушено справу проти Савіка Шустера, і таким чином було зруйновано його програму, а його самого фактично вигнали його із України», – пояснила народний депутат.

Лідер Партії ВО «Батьківщина» також зробила акцент на тому, що в Україні існує низка телеканалів, які намагаються говорити правду, але які при цьому повсякчас «перебувають на лінії терору».