_APM4098

Терор проти «Батьківщини» – це знищення опонентів з метою блокування участі у виборах

20:17 13.09.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що чинна влада здійснює системні репресії проти членів Партії через відкриття кримінальних справ проти партійців. А крім того, президент Петро Порошенко вимагає від представників силових структур внести до Верховної Ради України подання на зняття депутатської недоторканності із тих депутатів, які начебто незаконно перетнули державний кордон.

«Мені відомо, що президент Порошенко зібрав нараду із представниками силових органів, щоб знищити нашу команду і мене особисто. А саме, президент вимагав негайного внесення подання до Верховної Ради України на зняття з мене депутатської недоторканності і притягнення мене до кримінальної відповідальності за те, що я начебто незаконно перетнула державний кордон України. Таким чином президент хоче не допустити мене на президентські вибори», – сказала Юлія Тимошенко під час прямого ефіру на телеканалі «NewsOne».

Водночас політик наголосила, що інформація про незаконний перетин державного кордону не відповідає дійсності, і влада намагається маніпулювати фактами і суспільною думкою. Парламентарій додала, що вона не зважає на такі заяви з боку президента, адже порушення закону із перетином кордону не мало місце.

«Пане президенте, хочу сказати, що я напишу власною рукою заяву про зняття з мене недоторканності. Адже я не боялась суду Януковича, і я не боюсь Порошенка і його репресій. Тому що серце моє чисте перед народом і Богом, і їх репресії не спрацюють», – сказала Лідер фракції «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також наголосила, сьогодні олігархічні клани на чолі із президентом Петром Порошенком знищують всі демократичні проєвропейські опозиційні сили. Зокрема, вона наголосила, що сьогодні тривають обшуки серед регіональних організацій Партії ВО «Батьківщини» і безпосередньо у партійців.

«У значної кількості наших активістів проходять обшуки і проти них відкрито кримінальні справи. Наприклад, сьогодні тривають обшуки у Костянтина Бондарєва, у якого фактично перерили офіс і будинок», – сказала вона.

Депутат пояснила, що попри вигадані владою аргументи, насправді обшуки проводять з метою тиску, адже «будучи головою Обласної партійної організації «Батьківщина», Костянтин Бондарєв разом із партійною командою в обласній раді, провів рішення про звернення до Верховної Ради України і президента ухвалити Закон про імпічмент президента. Після цього проти нього почався терор».

Політик також додала, що сьогодні обшуки проходять також у депутата Київради Олександра Березнікова.

Юлія Тимошенко вкотре наголосила, що команда «Батьківщини» буде наполягати на своїх ініціативах і кроках на захист інтересів громадян попри те, що нинішня влада проводить системний тиск проти команди «Батьківщини».