«Треба діяти» – реанімаційний пакет і першочергові кроки для нової влади

11:58 10.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда «Батьківщини» підготувала план першочергових кроків і невідкладних дій – «Треба діяти», які негайно слід втілювати у життя після остаточного формування нової влади.

«Ми сьогодні говоримо про реанімаційний пакет, першочергові заходи і про швидку допомогу для країни, яку можливо робити за лічені тижні і місяці, або навіть години. І ми говоримо про економічні і соціальні кроки, про наш план дій, який дасть можливість відкрити і використати вікно можливостей», – сказала Юлія Тимошенко під час презентації плану дій «Треба діяти» у Києві, 10 липня, і додала, що сьогодні категорично неприпустимо втрачати час.

_APX3366

«Швидкість відродження економіки – критично важлива. І після парламентських виборів наша команда буде рахувати час на години. Година – ось вимір нашої ефективності», – сказала Голова Партії ВО «Батьківщини».

Політик наголосила, що команда «Батьківщина» ухвалила рішення, що після перезавантаження влади і обрання нового парламенту – буде «стояти біля нового Президента і нової команди як друзі».

«Ми будемо командою, яка може порадити і допомогти пройти тяжкий шлях змін, який так потрібен Україні. І ніхто нас не похитне у цих намірах і ніщо не зіб’є», – наголосила парламентарій.

Юлія Тимошенко під час презентації програми «Треба діяти» назвала 10 першочергових і невідкладних кроків для нової влади. Але перший пріоритет, або навіть «нульова відмітка і рівень» – це повна інвентаризація всіх ресурсів України: землі, надр, підприємств державної власності, енергетичних потужностей і транспортної інфраструктури.

«Якщо ми зробимо цю інвентаризацію, то наведемо лад, і те, що у нас нахабно забрали – буде повернуто Україні. І ще на базі таких знань ми притягнемо всіх винних у розкрадання власності народу», – сказала Юлія Тимошенко під час презентації плану дії «Треба діяти».

За словами політика, перший із 10-ти невідкладних реанімаційних кроків – це докорінна зміна грошово-кредитної політики України.

«Наша команда доведе, що якщо НБУ буде управлятись і здійснювати правильну кредитну політику, то економіка України буде зростати», – повідомила вона.

Юлія Тимошенко вказала на необхідність виведення економіки із тіні, що призведе до зростання ВВП України удвічі. Для цього необхідно впровадити нову податкову систему, що передбачатиме зміну бази оподаткування (ПДВ замінити на податком на реалізацію, податок на прибуток – податком на виведений капітал, ЄСВ замінити на персоніфіковану систему пенсійного забезпечення, а також впровадити єдиний податок на гектар землі).

«Ми легалізуємо нашу економіку через правильне оподаткування. Вдвічі нижче податкове навантаження і повністю змінена база оподаткування, і ми побачимо як зникне тіньова економіка», – зазначила вона.

Наступні кроки – впровадження програми «Контрабанда-стоп!», а також створення внутрішнього ринку, що передбачатиме підвищення платоспроможності українського населення через збільшення доходів людей.

Також серед наступних кроків – це підняття мінімальних пенсій до прожиткового рівня, що нині становить 3094 грн, перегляд вбивчої медичної реформи із впровадженням обов’язкового медичного страхування, а також зміна тарифної політики для людей.

«Станом на сьогодні ми маємо рішення суду щодо незаконності постанов уряду про встановлення завищених тарифів для людей. І тому зниження тарифів удвічі – це можливо», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також зауважила, що «Батьківщина» має програму молодіжної політики, що передбачає відновлення державної допомоги при народженні дитини. І остання із десяти реанімаційна дія – відкриття всеохоплюючого і масштабного будівництва в Україні із запровадженням програми доступного іпотечного кредитування.